Skip to main content

Сервісна підтримка

Наше щоденне завдання полягає в тому, щоб задовольнити кожного клієнта найкращою можливою підтримкою через тісну співпрацю, інформацію та консультації, починаючи з професійного та досвідченого вислуховування ваших побажань. Ми розуміємо ваші очікування та готові надати вам найкраще виробниче рішення.

Сервісна підтримкаНаш кваліфікований технічний персонал, при потребі, подбає про шефмонтаж та введення в експлуатацію обладнання; навчить ваших операторів керуванню та правильному технічному обслуговуванню обладнання, щоб ви змогли отримати максимально ефективну віддачу від вашого виробничого підрозділу або заводу.

Чи потрібна вам технологічна підтримка? Не хвилюйтеся – просто спитайте! Ми надаємо технологічну допомогу через наші ретельно відібрані фахівці з сироробства. Наші консультанти, з великим багажем знань та досвіду, нададуть вам підтримку, навчать ваших операторів і передадуть «ноу-хау» як виробляти високоякісну моцарелу та сир з витягнутим згустком.

Ми надаємо регулярне та безперервне постачання запасних частин протягом багатьох років, щоб забезпечити надійність та оптимальну продуктивність вашого обладнання.

Для будь-якої іншої необхідності або питань, наша команда по роботі з клієнтами завжди готова допомогти вам чи то по телефону, електронною поштою і буде в розпорядженні відвідати вас з технічним візитом, де би ви не були.

Україна, м. Київ, вул. Туполєва, 8 офіс 12