Skip to main content

Про компанію

Компанія DIMA, з головним офісом у м. Модена (Італія), спеціалізується на розробці, виробництві та постачанні машин та комплексних ліній для молочної промисловості, зокрема, обладнання для виробництва сирів групи «паста філата», таких як моцарела, сир для піци, сирні палички (string-cheese) проволоне, боккончіні, качокавалло, оаксака, оштепок, аналог моцарели...

Про компанію

Обладнання для сиру моцарела в Україні. Офіційний представник компанії Dima

Компанія GVP Equipment Solutions, Україна

Офіційний представник обладнання компанії Dima для виготовлення сирів моцарела в Україні

Ми розробляємо, виробляємо та запускаємо в експлуатацію по всьому світу як окремі агрегати, так і комплексні лінії, застосовуючи найкращу італійську технологію для виробництва сиру.

 

На сьогоднішній день, із застосуванням високорозвиненої технології, відповідно до Європейських стандартів безпеки, нормативів Європейського Об'єднання Гігієнічного Інжинірингу та Дизайну (EHEDG) та з унікальною кваліфікованою командою, DIMA може запропонувати нові, надійні та ексклюзивні методи роботи, здатні задовольнити найвимогливіші вимоги. галузі виробництва сирів групи «паста філата».

Наше обладнання поєднує найкраще із «Зроблено в Італії»: інновації, якість, досвід та вищий рівень гігієни. Наша продукція – тенденції на якій зростають з року в рік, а частка ринку неухильно збільшується – ознака успіху та репутації, якими DIMA користується в Італії, Європі та в усьому світі серед найбільш технологічно просунутих виробників обладнання та ліній для молочної промисловості.

Асортимент продукції DIMA охоплює повний технологічний цикл виробництва сирів «паста філата»: коагуляцію молока, включаючи сирні ванни різних типів та ємностей, дозрівання та дренаж згустку, подрібнення згустку, машини для плавлення та витягування, у тому числі машини для плавлення та витягування для традиційних способів виробництва із застосуванням води та парові плавці, формувальні машини всіляких розмірів (з формувальними барабанами, карусельного типу, екструдери…), лінії охолодження та посолки, в тому числі автоматичні та із застосуванням запатентованих технологій, автоматичну подачу сиру, зважування та дозування сиру для подачі на пакувальні машини.

 
icon

Виготовлено та продано
понад 2.200 машин

icon

У понад 80 країнах
на 5 континентах світу

icon

Щорічний експорт
перевищує 90%

icon

Більше 35 років досвіду

icon

Фабрика на 3.000
квадратних метрів

icon

50 співробітників

 

Україна, м. Київ, вул. Туполєва, 8 офіс 12